Макс Кідрук презентував свої книги у Миколаєві!

Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького відома своїми цікавими літературними заходами.

8 квітня бібліотека приймала Макса Кідрука (м. Рівне) — українського письменника та мандрівника, автора першого українського технотрилера «БОТ».
Він уперше завітав до Миколаєва (до речі, за ініціативи студентів філологічного факультету Чорноморського Державного Університету), щоб поспілкуватися з читачами, розповісти про свої останні книги, та зацікавити наступними романами „Твердиня” та «Жорстоке небо».


На сьогодні Макс Кідрук написав 12 книг (8 художніх, 4 — на технічну тематику). Найбільший резонанс отримали перший український технотрилер “Бот” та передостання книга письменника — трилер “Твердиня”.
Цього автора складно назвати “типовим прозаїком”. У свої 30 років Макс Кідрук встиг побувати у 31 країні, серед яких Мексика, Еквадор, Перу, Китай, Чилі, Бразилія, Ангола, Намібія, Нова Зеландія, Узбекистан та інші.

Сам автор каже, що ніколи не вкладає у книгу те, чого він не знає. Більшість з того, про що пише прозаїк, перевірене на власному досвіді або ж взяте з авторитетних джерел. У цьому йому допомагає освіта інженера-енергетика, яку він здобував у КПІ та Королівському технологічному інституті Швеції.


Саме така підготовкаі робить молодого письменника не просто цікавим своїми книжками, але й цікавим у презентації, яку він розпочав саме з оповіді про мандрівку у далеку Намібію, потім він згадав свої інші мандрівки у Перу, Мексику, Ливан. Його допитливий розум із фундаментальною фізико-математичною підготовкою всюди бачить предмети загадок та надихає на роздуми про сліди нашої або минулої (або прибулої (?) (авт.)) цивілізації.
Ці загадки він задає самому собі, так само , як і читачеві, слухачеві, спонукає їх до мислення, розгадування. До речі одна із загадок про величезні 1000 т. брили під архітектурною пам”яткою Баальбек у Ливані наштовхнула автора цього поста про можливість пересування їх по льоду ще в льодовиковий період – може, фантастична ідея, але ж ми як раз про фентезі.

Сам же письменник готує свої промо-роліки до своїх книжок (Book Trailers). Про своє захоплення творчістю письменник каже, що він завжди був гуманітарієм, він просто повернувся до того, що він найбільше любить робити.
Бажаємо вам цікавого читання.

Більше фото див. у фотогалереї

This entry was posted in Новини, Події and tagged , , . Bookmark the permalink.

Оставить комментарий