Конкурс диригентів «Сонячний струм»

Нещодавно в Миколаєві пройшов конкурс хорових диригентів «Сонячний струм», учасниками якого стали диригенти з Києва, Одеси, Миколаєва, Харкова, Молдови, Білорусі.

Конкурс проходив в три тури, на перших турах прослуховування проходило з аншлагом, так що зала УВД ледь вміщувала усіх бажаючих.

Третій тур відбувся в обласному палаці культури. В ньому взяли участь шість відібраних диригентів. На цей раз місця для глядачів якраз вистачало, шкода тільки що інформація про конкурс була не достатньо поширена аби залучити побільше глядачів та долучити ширші верстви населення до дивовижного світу високої музики.

На сцені виконавцями хорових творів стали хор і оркестр музичного училища міста Миколаєва. З перших же звуків виконання ними творів відчувалися високі професіоналізм і майстерність, тим більше, що для виконання були обрані твори світової класики:

Бажаємо колективам, солістам і диригентам успіхів на творчому шляху.
А нашому місту Миколаєву побажаємо побільше якісних культурних подій аби ставати справжньою музичною столицею з тривалими традиціями, стилем і гідною концертною залою.

This entry was posted in Події and tagged , . Bookmark the permalink.

Оставить комментарий