Велике прохання підтримати наш проєкт ЦЕНТР СУЧАСНОГО ЧИТАННЯ «МАРКО»

4 вересня 2020 року розпочалося голосування за проєкти Громадського бюджету міста Миколаєва на 2021 рік. Цьогоріч ЦМБ ім. М.Л. Кропивницького запропонувала городянам новий великий проєкт – ЦЕНТР СУЧАСНОГО ЧИТАННЯ «МАРКО» (Миколаївський Активний Розвивальний Комунікативний Осередок).

Для любителів книги тут буде справжній читацький клондайк з книжками на всі смаки – від друкованих книг до книг з доповненою реальністю, від сучасних світових бестселерів до нестаріючої класики.

Ми маємо чіткий план, як облаштувати кожен куточок «закритого» книгосховища, щоб створити новий «відкритий» простір з тематичними локаціями для поціновувачів затишного, інтелектуального чи багатоформатного читання, для спілкування та проведення дозвілля, творчості, навчання, натхнення, зустрічей.
Миколаївці отримають театр читання «ПроСлово», BOOK-клуб «Книгоlove», студію «β-читання» (читання книг, які в процесі написання або ще не надруковані), дитячу творчу майстерню «Книги своїми руками», школу пізнавального читання для дітей і підлітків «Безпечне місто» та багато інших корисних та інтелектуальних цікавинок!

Ми сподіваємось, що Центр «МАРКО» стане одним з найулюбленіших місць відпочинку городян, де кожен миколаївець віком від 1 до 101 року зможе знайти для себе те, що буде цікаво саме для нього.
Детальніше ознайомитися з його змістом на сайті Миколаївської міської ради https://mkrada.gov.ua в розділі Громадський бюджет. Номер проєкту – №36, категорія – великий.

Просимо підтримати проєкт «МАРКО» (№36) на голосуванні, яке буде відбуватися з 4 по 17 вересня 2020 року. Нагадуємо, номер проєкту – №36, категорія – великий.
Підтримати наш проєкт можливо шляхом заповнення електронної форми, Вам потрібно на сайті Миколаївської міської ради https://mkrada.gov.ua в розділі Громадський бюджет авторизуватись (натиснути кнопку «Авторизація» у правому верхньому кутку). На вибір пропонується зручні канали ідентифікації.

Ліва кнопка «ПриватБанк» дозволяє увійти за допомогою ідентифікації через певні банки (ПриватБанк, Monobank, Банк Південний, КонкордБанк), ID card, через електронно-цифровий підпис, MobileID.

Права кнопка «E-DEM» дозволяє ідентифікуватись через Платформу електронної демократії.

Якщо Ви вирішили підтримати наш проєкт шляхом заповнення друкованого бланку, пункти голосування працюють за адресами:
1. Миколаївська міська рада
Адреса пункту: вул. Адміральська, 20 (центральний вхід міськради, перший поверх, хол будівлі).
2. Адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради.
Адреса пункту: пр. Богоявленський, 314.

Режим роботи пунктів голосування: понеділок-четвер 09:00-17:00; п’ятниця 09:00-16:00; без перерви. Будь ласка, захватіть паспорт і маску!

P.S. Будемо вдячні за репост і поширення цієї інформації, тому що реалізація проєкту можлива лише за вашої підтримки!

З повагою,
співробітники СРКіР Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий