П’ята сесія відбудеться 5-9 жовтня 2013 року в Дніпропетровську та буде зорієнтована на учасників зі східних регіонів України. Школа дасть можливість українським студентам та випускникам ВНЗ:
- дізнатися більше про Європейський Союз від найкращих європейських та українських фахівців;
- глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, право, цінності, візові питання, перспективи майбутньої Угоди про асоціацію тощо);
- дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу, провідними експертами та науковцями;
- створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.
Хто може взяти участь?
Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з самого Дніпропетровська, а також Чернігівської, Сумської, Полтавської, Харківської, Луганської, Донецької та Дніпропетровської областей (цільові області 5-ї сесії).
Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.
Як взяти участь?
Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням.
Кінцева дата подання заявок – 15 вересня 2013 року, 23.00.
Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з цільових областей. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.
Про проект EU Study Days
EU Study Days (Школа європейських студій в Україні) дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.
Участь у Школі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.
Робочі мови Школи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі у Школі.
У 2013 році в Києві вже відбулися чотири перші сесії EU Study Days. Сесії відбулися в березні, квітні, травні та червні 2013 року.
У 2013-2014 навчальному році в регіонах України відбудуться чотири п’ятиденні навчальні сесії. Дві сесії відбудуться на сході України, одна – на півдні, одна – в центрі або на заході України.
Більше інформації про Школу, інформацію про минулі сесії та відео і конспекти деяких лекцій ви знайдете на сайті Школи (http://www.eustudydays.com/) чи на її Facebook-сторінці.
Більше інформації
Контактна особа: Ірина Мовчан, Український освітній центр реформ, imovchan@cure.org.ua
Більше інформації можна дізнатися у координаційної групи проекту:
email: eustudydays@gmail.com,
тел.: 097 321 47 30
або на сайті школи: http://www.eustudydays.com/
чи на її Facebook-сторінці
Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні