ГРАНТ ДЛЯ ПРАКТИЧНИХ ЕКО-ПРОЕКТІВ

Увага конкурс! Шукаємо практичні еко-ініціативи!

Міжнародна громадська організація 350.org оголошує конкурс для участі в пілотній стадії кампанії “Майстерня клімату” http://climateworkroom.org/.


Якщо ви працюєте над локальним практичним проектом для вирішення кліматичної кризи (див. визначення нижче) і хочете розповісти про нього світу, у вас є шанс отримати пряму підтримку від міжнародного кліматичного руху.

“Майстерня клімату” — це нова громадська кампанія кліматичного руху, що об’єднує людей, готових засукати рукави і втілювати в життя кліматичні рішення для своїх міст і сіл.


У липні-вересні 2014 стартують перші 5 проектів “Майстерні клімату”. Чотири команди з Грузії, України та Росії вже відомі. Хочете до них приєднатися? У нас є одне вакантне місце!

Ставши однією з команд “Майстерні клімату” на цьому етапі, ви отримаєте безпосередню організаційну та інформаційну підтримку від інших груп та координаторів кампанії, а також міні-грант на здійснення вашої практичної ініціативи в розмірі 1 000 (одна тисяча) доларів США від громадської організації 350.org.

Детальніше

Прес-реліз

This entry was posted in Актуально, Національні та міжрегіональні проекти, Поточні конкурси and tagged , . Bookmark the permalink.

Оставить комментарий