Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури – Онлайн

Джерело: https://www.facebook.com/events/2669206959978825?ref=110

ЗАВТРА С 10:00 ДО 17:00

Организаторы: Креативна Європа, Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян, Громадський Простір и Український культурний фонд

Билеты
accounts.google.com

У час постійних змін та невпевненості у наступному дні, найкраще, що можна зробити –– це подивитися в очі невідомості та почати змінюватися разом зі світом.

2 липня 2020 року Національне бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні та Український культурний фонд організовує свій традиційний літній захід –– Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури. Інформаційні партнери –– Громадський Простір та Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян. Цього року формат заходу адаптується під сучасні реалії та перейде в онлайн. Віртуальний ярмарок Culture:Reload –– це простір для роздумів, рефлексій та уяви.
Як ми можемо розвивати стійкі креативні проєкти? Як ми можемо достукатись до нових аудиторій? Як можемо обмінюватись досвідом на міжнародному рівні? Як можемо підготуватись до невизначеного майбутнього? Ці питання лежать в основі віртуального ярмарку, головна мета якого познайомити вас із грантовими можливостями, а також стимулювати бути сміливими, гнучкими та відкритими у ваших ідеях. Незалежно від того, чи стосується це використання нових бізнес-моделей та можливостей фінансування, створення нових партнерств або запозичення методів роботи з інших секторів. Дуже часто найкращий спосіб розвиватися — це вивчення несподіваного.

З чого буде складатися захід 2 липня
✔ Панельні дискусії щодо менеджменту культурних проєктів, майбутнього креативних індустрій та міжнародного досвіду українських заявників (серед учасників дискусій: IZOLYATSIA. Platform for Cultural Initiatives., Odesa International Film Festival, Arthouse Traffic та інші).
✔ Презентації актуальних грантових програм для українських заявників («Креативна Європа», Український культурний фонд, House of Europe, International Visegrad Fund, Ukrainian Institute – Український інститут, U.S. Embassy Kyiv Ukraine, Meet up: Deutsch-Ukrainische Jugendbegegnungen Німецько-Українські зустрічі, Міжнародний фонд “Відродження”, Zagoriy Foundation та інші).
✔ Консультації з представниками грантодавців
Але це ще не все! Протягом всього липня кожного дня на платформі Третього міжнародного ярмарку грантів у сфері культури

Culture:Reload будуть публікуватися статті / подкасти / дискусії / відео, щоб розбурхати вашу уяву, змусити мислити нестандартно, та ставити питання собі та світу навколо.

Крім того, долучайтеся до закритої групи у Facebook для нетворкінгу та пошуку проєктів або менеджерів вашої мрії: https://www.facebook.com/groups/715857305856106/

Як відвідати віртуальний ярмарок
Необхідно обов’язково зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48
❗Тільки зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до події

This entry was posted in Новини. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий