House of Europe у Миколаєві

House of Europe у вашому місті
Україна не обмежується Києвом. Україна — це тисячі міст, містечок і сіл. Ми хочемо, щоб вони також долучилися до європейських проєктів, і тому вирушаємо до них.
Мобільний павільйон — одне з наших регіональних «представництв». Щонайменше тричі на рік він мандрує українськими містами, щоб на кілька тижнів стати магнітом для місцевих жителів.

Воркшопи й культурні події. Щодня й на різні теми
Павільйон активізує публічний простір і створює атмосферу, що сприяє зародженню нових ідей. Для кожного міста ми складаємо окрему програму — тут відбуватимуться різноманітні воркшопи, кінопокази, концерти.

Сучасна архітектура. У популярній локації вашого міста
Ви точно помітите наш павільйон — він займає 180 квадратних метрів. Це сучасна споруда з двома амфітеатрами на майже 100 людей. Павільйон адаптується до архітектури міста: він, як конструктор з 4 деталей, що можна зібрати 6 способами. Проєкт створили молоді українські архітектори — Іван Протасов, Яна Бучацька, Дмитро Міхєєв і Тарас Баран.


Доступно про наші програми. А також інші можливості ЄС для українців
У нас більше 20 програм для 6 професійних секторів. Щоб не заплутатися, приходьте до мобільного павільйону й ми простими словами розкажемо про можливості, що підійдуть саме вам.

Відповіді на запитання. Навіть на ті, що здаються дурними
Кілька тижнів ми будемо консультувати відвідувачів павільйону. Що таке грант, як заповнити заявку, яка програма підійде мені, що значить ваш логотип — відповімо і покажемо.

Завітайте в гості до мобільного павільйону
Вже найближчим часом шукайте нашу сучасну архітектурну споруду на площах Миколаєва

This entry was posted in Європейська інтеграція, Актуально, Події. Bookmark the permalink.

Оставить комментарий